V sobotu 19. září se na hasičském hřišti uskutečnil již devatenáctý ročník Memoriálu Josefa Bednáře. Dopoledne se odehrávalo klání mladších a starších dětí, odpoledne své síly poměřovali muži a ženy.

Jak to tedy dopadlo?

Domácí borci z kategorie mužů, měli mezi sebou nováčka, který nejen, že to nikdy neběžel, ale ještě navíc Požární útok nikdy ani neviděl. Přesto byl poučen řádně a výsledkem bylo krásné druhé místo. Zapomenout nesmíme ani skvělý výkon dětí, které kvůli hygienickým opatřením skoro půl roku netrénovaly. Ti mladší skončili šestí, starší děti vybojovaly nádherné druhé místo.

Počasí bylo přívětivé, stánek s občerstvením fungoval jako vždy bezchybně a kromě pár odřenin nedošlo k žádnému zranění. Všichni zúčastnění si den užili a těší se na jubilejní dvacátý ročník.

Domácí borci před startem

ostatní fotografie zde

Kategorie: Novinky

216 komentářů

Komentáře nejsou povoleny.